Zvolte si do života muže, který se vám líbí. Dozvíte se, jaký typ se k vám nejvíc hodí


Říkáte si, proč ten vztah zase nevyšel? Příčinou mohlo být cokoliv, ale taky to může být jen to, že se k vám tento muž prostě nehodil. Každá žena má k sobě ideální typ muže.

1. Jste soběstačná a nezávislá žena, která má na všechny životní situace svůj vlastní názor. Nejvíce se k vám tedy hodí typ «nezávislého muže».

Muži vás vnímají jako velmi přitažlivou, ambiciózní a tak trochu i – omlouváme se za ten výraz – «mrchu». Podobné dámy v nich vyvolávají vážné obavy.

Většina mužů vám zkrátka nemůže vyhovovat, protože nebudou ochotni poskytovat partnerce tolik svobody, kolik jí vyžadujete právě vy.

K šťastnému životu potřebujete vztah s maximální mírou svobody, naplněný vzájemnou úctou a respektem k osobnímu času i prostoru.

Takový vztah lze navážet a mít pouze s moudrým, pronikavým a nezávislým mužem, který vaše názory na milostný vztah sdílí.

Různé romantické projevy tím absolutně nejsou vyloučeny, nicméně však základem komunikace v takovém vztahu a hlavní jeho oporou je shoda životních zásad.

2. K vám se nejlépe hodí typ «muže-dítěte» a typ «zakomplexovaný muž». Sama jste typem «ženy-matky», za hlavní cíl svého života pokládající být vždy avšem užitečná a stát se prakticky nepostradatelnou pro svého manžela či partnera.

Veškerý svůj volný čas se snažíte věnovat svým blízkým, kteří se podle vašeho upřímného přesvědčení prostě nedokáží obejít bez vaší péči, starosti a ochrany.

Za vaší oddaností, trpělivostí a obětavostí se skrývá podvědomá touha své blízké si podřídit a stát se jejich nepopiratelnou autoritou.

Vzhledem k těmto okolnostem se vaším ideálním partnerem může stát výhradně muž, který bude s radostí přijímat dominantní postavení ženy v rodině a bude také ochoten podřizovat se jí iv maličkostech.

Této charakteristice vyhovují dva mužské typy: «zakomplexovaný muž», který bude vaši péči a pozornost přijímat s radostí, a dále «muž-dítě», snící v hloubi duše o ženě, která ho dokáže ochránit před všemi životními obtížemi.

 

Další typy mužů najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3