Znamení zvěrokruhu, které dokážou odhánět negativní energii. Patříte mezi tyto 3 znamení?


Někdy i ti lidé, kteří nevěří v astrologické předpovědi, cítí, že jsou konfrontováni s věcmi a událostmi, které věda nemůže nijak vysvětlit. Bez ohledu na to, zda věříte, někdy narazíte na neuvěřitelně silné osobnosti se silnou aurou.

Znamení zvěrokruhu

Existují také aury, které mohou absorbovat energii a některé dokonce odrážejí negativní energii. Astrologové si už dlouho všimli, že pouze 3 znaky zvěrokruhu mají trvalou auru. Je tak silný a nehybný, že jeho majitelé jsou většinou nepřemožitelní.

Kozoroh

Lidé, kteří jsou chráněni souhvězdím Kozoroha, jsou neuvěřitelně silné a neotřesitelné osobnosti. Oni nevěří ve znamení a předpovědi, oni spoléhají se jen na suchá fakta a nevyvratitelný důkaz. Tito lidé vždy dodržují své zásady a nepochybují, že mají pravdu. Kozoroh nebude nikdy následovat dav, ale bude jezdit a učit.

Během konverzace jsou většinou tiché, ale pamatují si na každého partnera slovo, které má proti němu použít. Když s někým rádi komunikují, začínají se opatrně otevírat krok za krokem. Pokud je někdo znechucený, přestanou s ním mluvit. Neviditelné brnění chrání Kozorohy před temnotou.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2