Známe skutečnou příčinu smrti princezny Diany. Diana vůbec nemusela zemřít!


To stále není konec. Po dvaceti dvou letech je smrt princezny Diany obklopena řadou dohadů a teorií, které lze nazvat spiknutím. Patolog je však obviněn z odhalení těla prince Williama a Harryho matka tvrdí, že její smrt byla zbytečná.

Smrt Diany

Diana umřela na plicní krvácení z malé cívky, která vypukla při její nehodě.

A jen málo stačilo, aby tato zranění přežila.

Série neúspěšných náhod?

Dr. Richard Shepard říká, že ve své kariéře nikdy nic takového neviděl a viděl více než dvacet tři tisíc těl. Ve své knize Nepřirozené příčiny píše, že smrt princezny byla série neúspěšných náhod.

“Pouze v případě, že má na sobě bezpečnostní pás, pouze pokud před sebe udeří v jiném úhlu nebo při nižší rychlosti, pouze pokud ji sanitka okamžitě odveze do nemocnice.” Myslím, že patologie příčiny její smrti je nepopiratelná. Ale smrtelné vypuknutí této maličké plicní žíly je obklopeno řadou nejasných faktů, které vám umožňují vytvořit mnoho teorií, “říká 65letý Shepard.

Opožděná reakce

Diana se podle něj podařilo uniknout jen s modřinou na tváři. To stačilo na opasek. Ale i v tomto případě mohla utéct bez zvláštních zranění. Kdyby ji zachránci okamžitě odvezli do nemocnice, lékaři by mohli její tělo vyléčit a princezna by přežila.

Co se stalo poté se dozvíte na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2