Žena, která se již 40 let neusmála, aby neměla na obličeji vrásky. Jak dnes tato žena vypadá?


Jsou ženy, které neustále hledají pramen mládí a různé metody, díky kterým budou vypadat dobře po dlouhá léta. Některé recepty na mládí jsou snadné, ale o to zajímavější.  Tato žena se rozhodla, že se nebude usmívat, aby se ji na obličeji netvořily vrásky.

Co všechno jsou ženy ochotné obětovat kráse?

Bez úsměvu

Tess Christian je dnes 50 let. Již ve svých 10ti letech se pevně rozhodla, že se nikdy nebude usmívat. Proč se takto rozhodla již v takto brzském věku vám Tess prozradí.

“Zvykla jsem si žít bez úsměvu. I když se mi narodila má dcera, sršela jsem obrovskou radostí, ale necítila jsem potřebu se usmívat” řekla Tess.

“Velmi mi pomohlo v boji proti vráskám. vím, že to zní podivně, ale výsledky se dostavily. Můj recept na mládí je mnohem lepší než chemický botox a je zároveň i mnohem efektivnější než veškeré krémy určené na výživu obličeje.

Mnoho lidí mí během života řeklo, že vypadám jakobych neměla radost ze života, ale tak tomu skutečně není. Život totiž miluju, ale necítí potřebu se usmívat na lidi na ulici. Někteří z mých přátel mi říkají, že jsem Mona Lisa, která se taktéž neusmívá. Má jen lehce pozvedlé koutky.”

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3