Video: Dva Slováci zbili mentálně postiženého muže. Celou bitku si natáčeli a pak ji i zveřejnili na internetu!


V dnešní době se činnost policistů v našich ulicích rozšiřuje o činnost na sociálních sítích, kde se často objevují videa, která by tam vůbec neměly být. Tyto videa zachycují nezákonnou činnost, nebo nelegální řízení proti zákonu. Poslední případ tuto skutečnost jen potvrzuje.

Brutální napadení

K policistům se dostalo video, kde dva mladí lidé násilně perou mentálně postiženého muže.

Policisté k videu napsali takový komentář: ,, Prostřednictvím sociální sítě se šířilo video, které zachycuje konflikt více osob. 17 letá dívka a její vrstevník zde fyzicky útočí na jinou, zjevně slabší osobu.

Ihned po přijetí oznámení jsme na základě zjištěných informací identifikovali osoby na záběrech a zajistily jsme potřebné důkazy a svedkov.Policie vede v této souvislosti trestní stíhání ve věci pro trestný čin výtržnictví. Okolnosti případu jsou nadále předmětem vyšetřování. “

MentálNĚ znevýhodněnou osobu měli dva mladí lidé, z nichž bylo jedno děvče. Dvojice ho otĺkala z každé strany a chudák napaden mladík se nevěděl bránit. Od napadení se bojí vycházet z bytu a má psychické problémy.

Policii se v krátkém čase podařilo identifikovat násilníků a obvinit je z trestného činu výtržnictví. Vyšetřování stále probíhá a tak nám zbývá jen čekat na jeho výsledek věřit, že za svůj čin budou potrestáni.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2