Veterinář odhaluje to, co dělají zvířata v jejich posledních okamžicích a je to ta nejsmutnější věc. Neopouštějte je!


Je tu jedna myšlenka, jeden obraz, před kterým se každý majitel domácího mazlíčka neustále skrývá. A je to poslední rozloučení s vaším milovaným společníkem. Odkládáte to, protože se s ním nechceme rozloučit, ale měli byste být na to připraveni.

Poslední minuty života

Jessi Dietrichová z Jacksonville, Illinois, se nedávno zeptala svého veterinárního lékaře, což je nejtěžší věc na jeho práci.

Jessi přidala jeho odpověď na Twitter a ta se stala tak úspěšná, že má více než 140 000 lajků a téměř 42 000 lidí tento příspěvek sdílelo.

,, Mám jen jedno domácí zvíře. Její jméno je Rick, je to černobílá kočka a je asi 2 a půl roku stará, “řekla Jessi. 

“Přestože váží jen asi 3 kila, má skvělou povahu. Vzala jsem ji k veterináři, protože asi rok a půl před tím skoro zemřela na zablokování UTI, “dodala. ,, “Můj veterinář musel provést nouzovou operaci, jejímž jedním z rizik byla infekce po zbytek jejího života.

Operace proběhla úspěšně, ale od té doby dostane alespoň jednu nebo dvě infekce měsíčně. Takže jsme pravidelní návštěvníci ve veterinárním zařízení “

Rickova zkušenost s blízkostí smrti způsobila, že Jessi si velmi dobře uvědomuje, že jednoho dne se bude muset rozloučit s chlupatým malým pokladem.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3