Velmi smutná zpráva: Zemřela známá a velmi oblíbená spisovatelka v 94 letech. Její romantické filmy miloval každý!


Slavná autorka zemřela ve věku 94 let. Zdravotní problémy spisovatelku trápily už od Vánoc, nikoho však nenapadlo, že smrt pro ni přijde tak brzy.

Spisovatelka

Spisovatelka se těšila skvělému zdraví až do loňských Vánoc. Podle informací britského webu Mirror, ale po svátcích dostala bronchitidu, lidé v jejím okolí ale věřili, že bude zase brzy zdravá. To se bohužel nestalo.

“V neděli dostala mrtvici a už nenabyla při vědomí,” prozradil její syn Robin Pilcher.

Přestože autorčiny knihy byly určeny hlavně ženám toužícím po romantických příbězích, její vlastní život příliš romantický nebyl. V jednom z rozhovorů přiznala, že ona sama se nevydávala z lásky, ale kvůli válce.

“Lidé dnes od manželství očekávají hodně. Ve skutečnosti je to jen nové velké zaměstnání, ” tvrdila Pilcherová.

Spisovatelka zplodila čtyři děti, přesto jejich manželství nebyla velká idyla. Autorka několikrát přiznala, že právě psaní bylo její únikem z každodenního života a zachránilo jí to manželství.

Přestože manželství nebylo idylické, manželé spolu prožili 62 let, v roce 2009 ale její manžel Graham zemřel.

V knihách se některým tématům vyhýbala. Jedním z nich je intimní vztah, který by se v romantických příbězích dal očekávat. Právě kvůli chybějícímu intimnímu životu v jejím příbězích si ji dobírali i vlastní děti, jenže autorka velmi dobře věděla, proč o něm nepíše.

“Na světě jsou dvě úžasné věci – intimitaa peníze. Ale od momentu, kdy o nich začnete mluvit, se stávají nudnými, “tvrdila.

O koho se jedná se dozvíte na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2