Velmi smutná zpráva pro Česko i Slovensko. Další Český zpěvák odešel navždy!


Česká republika již nikdy neuslyší fantastické vrrrrrrrrr milovníka žlutéa zlaté barvy, ohně a třpytu. Showman, zpěvák a tanečník posedlý brazilskými tanečníky zemřel. Byl údajně nalezen ve své koupelně.

Nečekanná smrt

Nejbláznivější český zpěvák byl nalezen lékaři ve svém domě.

„Můžeme potvrdit, že jsme na žádost policie České republiky v úterý po 11. hodině poslali koronera na smrt 53letého muže,“ uvedla mluvčí pražské ambulance Jana Pochtová. Zpěvák se narodil v roce 1966, takže záchranáři hlásili, že mu bylo 53 let. Podle Glittera to byl oblíbený český zpěvák.

Smrt člověka na této adrese byla potvrzena policií.

„Mohu potvrdit, že policie shledala tohoto muže mrtvým. Policisté jsou stále na místě, takže nebudeme poskytovat další informace, “uvedla mluvčí policie České republiky Andrea Zulova. Policie je stále na tomto místě a prohledává dům, kde byl zpěvák nalezen mrtvý.

Život

Jeho slavné vrrrrrrrrrrrrrrr, který vložit do každé písničky, znala ceá Česká republika i Slovensko.

Zpěvák miloval život, neustále se usmíval, rozdával radost a zábavu. Chodíval extravagantně oblečený, většinou z něj visela různá cinkrlata, květiny a další doplňky.

Jeho tvář byla opálená a posetá zlatem a třpytkami různých barev. Často nosil čelenku s peřím, kterou nosili Indové. Jeho oči byly pokryty slunečními brýlemi.

Aby si udržel dech svěží, neustále žvýkal hřebíček. Během jeho vystoupení byl vždy doprovázen brazilskými tanečníky v jejich typických kostýmech. To zahrnovalo paletu barev v jeho přehlídkách, včetně ohňostroje a jiných tropických elementů.

V roce 2009 byl vedoucím skupiny Šum svistu. Objevil se také ve filmu Jak krotit krokodýly, Eliška má ráda divočinu, nebo v televizním filmu Historky od krbu.

O koho se jedná a video najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2