Velká tragédie: Známému moderátorovi zemřel jeho milovaný syn!


Prožívat takové chvíle nepřejeme nikomu. Známý moderátor z Markízy zažívá se svou manželkou velmi těžké chvíle. Jejich velký bojvníků a syn v jednom prohrál svůj boj o život. Už po porodu měl malý Alexander různé zdravotní komplikace. Jen o pár dní by se dožil krásných 5 let.

Boj o život

Moderátor se jen den před porodem od lékaře dozvěděl, že má děťátko nedostatek plodové vody a vidí tam i různé komplikace. Po příchodu na svět chlapeček ani neviděl, neslyšel a nedokázal se ani hýbat.

Rodiče ale věřili, že společně všechno překonají. To se ale nestalo. Takto se vyjádřil moderátor na svém profilu na sociální síti o synkovi.

Co vzkazují rodiče

,, Drahý můj synku, milovaný, strávil si s námi 5 náročných let plných emocí, slz, smutku, ale i radosti, smíchu a štěstí. Bojoval si jako lev, trpělivě si přijímal všechno, co ti shora dali do vínku.

Otevřel jsi všechny srdce, odhalil všechny emoce, ukázal nám, “kdo skutečně jsme”, naučil jsi nás, co je opravdová láska, pokora, oddanost … Děkuji ti za tento čas – bylo to nejkrásnější období mého života …, “

 

O koho se jedná se dozvíte na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2