Vědci tvrdí, že páry, které se hodně hádají, se ve skutečnosti mnohem více milují!


Podle nedávných průzkumů 44% manželských párů věří, že hádka, která se uskuteční více než jen jednou za týden, jim pomáhá udržovat si zdravý, produktivní a dlouhodobý vztah. Páry, které se často hádají, mají vyšší pravděpodobnost, že zůstanou spolu, protože navzdory všem malým nedorozuměním vědí, že jejich láska je skutečná a upřímná.

Hádky ve vztazích

Dnes vám prozradíme, proč jsou občasné hádky dobré na udržení si zdravého a dlouhodobého vztahu.

Hádka je znakem zralého vztahu

Scientists Claim That Couples Who Fight a Lot Really Love Each Other

Neustále vyhýbání se konfliktu rozhodně není nejlepší způsob, jak si vytvořit dlouhotrvající vztah. Právě naopak, pokud si během hádky dokážete říct svůj názor, znamená to, že jste připraven povýšit svou lásku na jinou úroveň.

Dospělí lidé se neobracejí k osobním útokům či ke křiku. Namísto toho se vždy snaží dosáhnout kompromisu a zlepšit svůj vztah pomocí zdravé výměny názorů.

Hádkou ukazujete svůj zájem

Scientists Claim That Couples Who Fight a Lot Really Love Each Other

Samozřejmě, bylo by mnohem jednodušší jen zavírat oči před některými zvyky vašeho partnera, které vás obvykle přivádějí do šílenství. Ale skutečnost, že jste ochotni vydržet všechnu tu bolest a nepohodlí hádek za dosažení lepšího výsledku v budoucnosti, může být znakem vaší lásky.

Jinými slovy, hádat se znamená, že se více angažujete. Jen si pamatujte – jak často vedete hádky s rodiči nebo sourozenci? Totéž platí i pro vašeho partnera: pokud se často hádáte, ale vždy se přes to dostanete, znamená to, že si s milovaným člověkem plánujete společnou budoucnost a myslíte to s ním opravdu vážně.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5