V 19 letech se vzdala vlastní novorozenné dcerky. Po dlouhých 21 letech dostala šokující zprávu!


V roce 1986 se narodila malá Tammy. Její matka měla jen 19 let, neměla práci ani peníze na péči o své novorozenné dítě – její přítel ji opustil, jakmile se dozvěděl, že je těhotná, a obě rodiny nechtěly mít s mladou těhotnou dívkou nic společného. Mladá matka byla zmatená a netušila, jaký zázrak může dát dítěti, které neměla.

Novorozenné dítě

Nechceme posuzovat její rozhodnutí – prostě to udělala.

Přečtěte si, co udělala, když vyrostla. 19letá dívka udělala to, co považovala za nejlepší variantu – Tammy odmítla ale tuto skutečnost přijmout. Chtěla, aby Tammy měla šťastné dětství a dobré vzdělání – všechno, co jí sama nemohla dát. Ale nechtěla, aby si holčička myslela, že ji její matka nikdy nemilovala.

Zápisník

Z tohoto důvodu si koupila malý zápisník a napsala slova lásky a vše, co chtěla říct své dceři. Vysvětlila, proč se musela vzdát svého přijetí a popřát jí krásný život.

Tammy měla velké štěstí – přišla k lidem, kteří ji milovali. Řekli jí o notách a její „první matce“. Tammy, 21 let, se chtěla setkat se svou biologickou matkou, takže začala hledat různé sociální sítě a webové stránky.

 

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2