Týden nechala samotné doma své děti krkavčí matka. Co našla v bytě policie, vás bude šokovat!


Všechny ženy se mohou sát matkou, ale jen vybrané z nich se stanou skutečnou matkou. V dnešní době, kdy by některé ženy nikdy neměly mít děti. Žijícím příkladem je tato pouze 20letá žena z Kyjeva.

Krkavčí matka

Vladislava Podchapkova měla dvě malé děti a rozhodla se jet na dovolenou se svým milovaným přítelem. Nebylo by to nic tak strašného, ​​kdyby tyto své malé děti nenechala doma 9 dní samotné, bez jídla, bez vody, bez jakéhokoliv dozoru. Je zřejmé, že toto nezodpovědné chování skončilo tragicky..

Sousedé

Vladislava byla matkou dvouleté Aniky a mladšího Daniela. I když sousedé slyšeli výkřiky dětí, nezasáhli, jen nakonec zavolali policii.

Bohužel, z neznámých důvodů, policie v Kyjevě celou situaci ignorovala a ani sousedé se nesnažili pomoci malým dětem opuštěným v domě.

Jakmile hluk sousedé už nemohli snést, tak znovu zavolali policii, která tentokrát přišla.

Policie zřejmě nikdy nezapomene to, co uviděli po vyražení dveří.

___________

Děti

Pro malého Daniela už bylo pozdě, jeho starší sestra seděla s ním tři dny, když bohužel zemřel. Proto lékaři okamžitě vzali Aniku, vyděšenou a úplně vyčerpanou, do nemocnice.

Vyšetření v nemocnici

Při podrobnějším vyšetřování a kontrole bytu našla policie na dveřích malé škrábance, když se děti snažily dostat ven z bytu. Nejvíce šokující na tomto příběhu je reakce sousedů.

Slyšeli křik dětí a všechno, co udělali, bylo zavolat policii. Žádný z nich se tyto děti nesnažil zachránit. Kdyby byl nalezen i jeden statečný člověk, všechno by mohlo být velmi odlišné.

Výmluvy sousedů

Sousedé však vysvětlují, že v poslední chvíli nevěřili, že tam děti jsou samy. Soudě podle chování jejich matky je opravdu milovala a pravidelně přidávala na sociální sítě fotografie.

Trest

Matka dostala 8 let ve vězení za toto hrozné chování. Osm let za zabití nevinného chlapce nezodpovědností a bezohledností.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2