Teprve 7 letá dívenka dostala jako dárek k Vánocům implantáty!


Julie Mansonová z Glendale v Kalifornii obdržela zvláštní dárek od své matky na Vánoce: výlet do Číny, kde ji čekala operace zvětšení prsou pomocí umělých implantátů.

Nevšední dárek

Během posledních dvou let se její sedmiletá dívka neustále ptala rodičů a trvala na tom, že by měla mít prsa a chce ihned operaci prsu.

Její matka, Dana Mansonová, řekla, že se snažila přesvědčit svou dceru Juliet, že její prsa budou růst až postupem času, ale její dcera byla „zcela posedlá“ myšlenkou prsních implantátů.

Odborná pomoc

„Ptala se nás několikrát denně, každý den. Na světě nebylo nic, co by vyžadovalo víc než nový hrudník, “řekla NBC.

Paní Mansonová se snažila přesvědčit svou dceru s pomocí psychiatra a doufala, že ji Julie zachrání před její posedlostí. Výsledek však byl velmi odlišný od jejích očekávání.

Po deseti sezeních s mladou dívkou dospěl renomovaný psychiatr Eduardo Ramirez k závěru, že Julie trpí těžkou depresí a vážným nedostatkem sebeúcty, a řekla matce, že operace pro holčičku by mohla být prospěšná.

Ramirez řekl, že za posledních několik let mladá dívka vyvinula seriózní komplexy o jejím vzhledu a operace jí pomůže lépe se prezentovat.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3