Tento geniální lékař odmítá dál mlčet a rozhodl se veřejnosti prozradit pravdu! Rakovinu lze léčit!


Profesor Colin T. Campbell se nedávno objevil na křižovatce svého života. Byl nucen si vybrat mezi kariérou a objevem nového vědeckého objevu, který změní svět k lepšímu.

Objev lékaře

Dokonce i CIA hledala otázky o jeho nových vědeckých objevech. Mnoho kolegů ho varovalo, aby pokračoval v kontroverzním výzkumu kvůli své bezpečnosti.

Navzdory hrozbě propuštění se rozhodl říci pravdu celému světu!

Co udělal Dr. Campbell?

Dr. Campbell je profesorem biochemie výživy na Cornell University. Ve své nejnovější studii zjistil, že hlavní příčinou chronických onemocnění (včetně rakoviny) je konzumace živočišných produktů, jako je maso, mléko a ryby.

Také identifikoval vazbu mezi rakovinou prsu a proteinem kaseinového mléka.

Dr. Campbell nesouhlasí s mnoha populárními dietami a neidentifikuje se podle názorů několika známých lékařů. Dokonce se hádal s mnoha.

Jeho hlavním cílem je poskytovat lékařskou péči všem, včetně lidí, kteří si nemohou dovolit koupit lék nebo podstoupit odpovídající léčbu.

Podle něj lékaři obvykle nejsou odborníci na výživu, protože během studia na univerzitě nedostávají řádné přednášky o správné výživě.

Dr. Campbell strávil více než 50 let ve státem financovaných laboratořích (bez komerčního vlivu farmaceutických společností) a nyní se chce podělit o své objevy se světem.

Jak je řečeno, jednoduché dietní změny mohou zabránit srdečním onemocněním, snížit riziko rakoviny a dokonce vyléčit rakovinu.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4