Tato modelka toužila po největším pozadí světa! Jedla 15 sklenic Nutelly každý den, aby se jí podařilo dosáhnout vysněného cíle


Není vůbec nic špatného na tom, že si každý z nsá sem tam dopřeje nějakou tu sladkost. Všichni ale víme, že jíst sladké bysme měli s mírou. Člověk, který si snaží udržet hubené tělo, by se měl sladkostem a cukru zcela vyhnout.

Sen modelky

Toto pravidlo ale rozhodně neplatí pro modelku Natashu Crown ze Švédska. Její vysněný sen byl, mít největší zadek světa. Mladá modelka se rozhodla svého cíle dosáhnout zajímavým způsobem.

Její tuková strava se skládala především z pizzy, těstovin a nutelly se zmrzlinou. Doufá, že se tímto způsobem podaří sis plnit sen.

Tuková dieta

Za každý měsíc měla za úkol sníst 15 sklenic Nutelly, aby dokázala přibrat 56 kilogramů. Pokud se jí povede nabrat tyto kilogramy, může podstoupit operaci, která ji pomůže dosáhnout jejího vysněného pozadí. Během této operace se její pozadí doslova přpelní tukem ze zbytku těla.

Platické operace

Její sen se začal konečně pomalu plnit. Ve svých 20ti letech podstoupila svou první chirurgickou operaci. Od té doby říká, že na chirurgických zákrocích je dokonce závislá. Do budoucna doufá v další podobné zákroky.

Operace jejího pozadí dopadla an výbornou. Díky tomu se nyní může chlubit tím největším pozadím na světě. Toto privilegium má své mouchy. Kvůli andměrné velikosti jejího pozadí Natasha nedokáže běhat, spát na zádech a nevejde se do menšího auta. Pokud je na cestách, zabere obvykle dvě sedačky.

Natasha už před začátkem plnění svého snu bylo obeznámena s tím, že její životní styl není vůbec dobrý pro její budoucí zdravotní stav.

Natashe Crown se dokonce povedlo vystoupit v americké TV show The Doctors, kde ji varovali, že budoucí plastické operace mohou být fatální.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3