Ta to je síla! Tímto videem šokoval veřejnost Karel Gott. Hotové šílenství, ze kterého mrazí!


Karel Gott je velmi oblíbený umělec hudební sféry. Tomuto umělci se nyní povedlo něco neuvěřitelného. Fanoušci oblíbeného zpěváka nedokážou pochopit a došlo i na slzy.

Karel Gott

Většina z nás již ví, že božský Kája si prochází poměrně složitým životním obdobím. Zpěváka trápí jeho zdravotní stav.

Bohužel se není čemu divit. Umělec před 3 lety bojoval s vážnou rakovinou lymfatických uzlin. Rakovinudokázal porazit, ale jeho tělo po tomto boji trpí. Je zesláblý a oslabený má také imunitní systém. Nejčastěji nyní trápí zpěváka zdravotní problémy spojeny s dýchacími cestami.

Někteří to považovali za zázrak, že se oblíbený zpěvák dokázal s vážnou chorobou vypořádat a dokonce se vrátit zpět před své fanoušky na podium.

Uznávaný zpěvák za nedlouho oslaví své kulaté narozeniny a při této příležitosti byl samozřejmě plánován i obrovský koncert pro všechny jeho věrné fanoušky. Díky vratkému zdraví ale byl tento nápad zavrhnut na radu lékařů, kteří o jeho zdraví pečují.

Mnoho fanoušků bylo ale tímto rozhodnutím šokováni. Fanoušci se obávali, že zdravotní stav mistra může být mnohem horší, než je prezentováno.

Dokonce se objevily i spekulace o jeho smrti.

Nyní se ukázalo, že se jednalo skutečně pouze o plané fámy. Faktem ale přetrvává, že Karel Gott musí své tělo skutečně šetřit.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2