Smutný fotbalový zápas. Denis dal úžasný gól a po 6 minutách zemřel. Smutné vyjádření matky, která přímo na hřišti bojovala o jeho život


Velký smutek vládne ve fotbalovém klubu ze Skalic. Během mistrovského zápasu ve čtvrtek přišel o život mladý Denis († 14) několik minut potom, co vstřelil vítězný gól. Náhle spadl na zem a nejevil žádné známky života. O jeho záchranu bojovala jeho matka.

Denis

Jakmile bezvládné tělo Denise padlo k zemi, okamžitě se k němu rozeběhla jeho matka, která je zdravotní sestrou. Vydala se ze všech sil, aby ho dokázala zachránit.

Ačkoliv udělala pro záchranu svého syna maximum, jeho život se ji zachránit nedokázala. Denis po převozu do místní nemocnice vydechl navždy. Ve velké smutkou jsou nyní jeho přátelé, kamarádi, trenéři a především rodina.

Fotbalové utkání

Jeho matka sledovala fotbalové zápasy svého syna pravidelně.

“Před osudným utkáním jsme byli na obědě, kde si Denis nestěžoval na žádnou bolest nebo nevolnost. Vše vypadalo normálně.”

Vyhaslý život

Fotbalový zápas se odehrál minulý čtvrtek proti Karlově Vsi Bratislava.

Při obědě Denis mluvil o tom, jak vyhrají a že dnes dají 4 góly.

Než Denis bezvládně upadl na hřiště, vstřelil právě 4. gol. Nikoho v tu chvíli ani nenapadlo, že to byl jeho poslední gól vůbec.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3