Skutečná pravda o vztahu Harryho a Meghan. Hotový skandál v královské rodině!


Princ Harry udělá vše, co je v jeho silách, aby viděl svou Megan šťastnou, ale pravda o jejich vztahu může být velmi odlišná, jak se zdá na první pohled.

Harry a Meghan

Vévoda ze Sussex nemohl už komunikovat s lidmi se kterými on byl spojován jako obyčejný princ Harry. Nejmladší ze synů princezny Diany, po svatbě s Megan Markle, zcela vyloučila ze svého života své nejbližší přátele, Astrid Harbordovou a Toma Inskipa. Oba měli negativní dopad na člena britské královské rodiny.

Skandál

Tom Inskip byl i u největšího skandálu prince Harryho. Jednou v noci v Las Vegas hráli nahí kulečník ve společnosti stejně oblečených tanečnic. Fotografie z této bouřlivé noci byly bohužel ihned v rukou bulváru.

“Stejně jako někteří jiní lidé, kteří měli ve svém volném čase pochybný vliv na Harryho, byl Tom odříznut od jeho života.” Ačkoli Tom sám je ženatý a žije slušně se svou ženou Larou.

“Za tím vším je však Meganova nenápadná snaha odradit staré přátele, kteří na Harryho neměli dobrý vliv. Nechce, aby ho někdo svedl, když se soustředí na vytvoření rodiny, “řekl zdroj blízký Prince Harrymu.

Kromě toho, public relations expert a přítelkyně Harry Astrid Harbord, který dokonce navštívil Kate Middleton je svobodou strany před jejím sňatkem s Prince William, už se blíží Harrymu a členem britské královské rodiny. A Megan zase žárlí na všechno.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2