Skutečná pravda o tom, proč Karel Gott († 80) nazpíval píseň se Charlottkou: Z toho mrazí


Karel Gott prožíval velmi těžkou životní etapu. Přestože měl už i svá léta, zdravotní problémy z ostatního období mu ubrali sílu, kterou tak velmi potřeboval…

Tím důvodem je jeho rodina, dvě již dospělé dcery a dvě ještě malé, které měl s Ivanou Gottovou. Samotný Karel před časem přiznal, že největší jeho chyba byla, že si s Ivanou Gottovou nezaložil rodinu už dříve a že nezačaly dříve i s dětmi, vždyť spolu byli už přes 20 let.

A právě starší z dcer, které měl s Ivanou Gottovou, Charlottka, oslavila tento rok 13. narozeniny a je z ní tedy už teenagerka. Jelikož Charlottka se potatila a už od útlého věku zpívá, Karel Gott jí k narozeninám věnoval nevšední dárek. Nazpíval s ní společnou píseň, která bude nejen pro jeho rodinu, pro ni samotnou, ale i pro všechny fanoušky krásnou vzpomínkou a památkou:

A přestože v té době Karel Gott už zřejmě tušil, že se blíží jeho konec, fanoušky text písně šokoval, nikdo si totiž takový brzký konec navzdory častým zdravotním problémům zpěváka nepřipouštěl. Ze slov jeho písně ale mrazilo a mnozí i měli slzy na krajíčku. Mnozí fanoušci ji pochopili nejen jako rady do života od zralého otce dospívající dceři, ale zároveň ji brali i jako takové loučení. Kdyby tušili, že konec přijde tak brzy.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5
6