Šikanovaný 7letý chlapec si našel kočku se stejnou vzácnou poruchou očí a rozštěpem rtu. Tento příběh vás dojme!


Chlapec trpí od narození vrozenou vadou. A podařilo se mu najít kočku, která trpí úplně stejným prolbémem!

Sedmiletý Madden z Oklahomy se narodil s rozštěpem rtu a heterochromie (pestrost očí) a jak už tomu bývá, některé děti mají za to, že dobírat si ho za jeho nevšední vzhled bude zábava.

Chlapec však naštěstí našel způsob, jak nad těmito mozkomory vyzrát!

Maddenova máma Christina Humphreysová v rozhovoru pro portál Love What Matters uvedla: “Minulý týden zveřejnila fotku té kočky kamarádka v naší skupině maminek na Facebooku. To kotě zachránila záchranná skupina v Minnesotě. Ihned jsme věděli, že jeho osudem je stát se součástí naší rodiny. nejen, že má stejně rozštěpený peru jako Madden, ale má také stejnou heterochromii. Jejich osudem bylo stát se nejlepšími přáteli. je zvláštní, jak se díky domácímu miláčkovi můžete cítit méně osamělí. “

A skutečnost, že Madden svého nového kočičího přítele jménem Moon našel, se opravdu jeví jako zázrak. “Heterochromie nastává, když má část duhovky nejméně dvě barvy. Úplná heterochromie, kdy oči zbarvené úplně jinak, je velmi vzácná a vyskytuje se, jak mi bylo řečeno, pouze u necelého procenta populace. A rozštěp rtu je navíc také mimořádně vzácný,” vysvětluje christina.

“Obvykle nejsme spontánní lidé, ale v tomto případě jsme věděli, že nám je souzeno dát tomu kotěti lásku. Moon a Madden jsou dokonalými společníky.

Ve světě plném šikany a nenávistných slov jsme se rozhodli hledat lásku. Myslím, že mohu s jistotou říci , že toto kotě tuto lásku opravdu představuje a zcela jistě se mělo stát součástí naší i Maddenovy životní cesty, “dodala chlapcova matka.

Chlapec, jehož ve škole šikanují, jakoby vyslal slavné bradavické kouzlo Expecto Patronum a našel tak své duchovní zvíře.

Na tomto přátelství mezi 7let Maddenem a přeživším koťátkem jménem Moon je výjimečné snad úplně všechno.

Oba se narodili s rozštěpem rtu a vzácnou oční chorobou zvanou heterochromie, kterou trpí méně než procento populace.

 

Pokračujte ve čtení příběhu na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5
6