Rok, ve kterém jste se narodili prozradí všechno o vaší karmě. Jaký je Váš osud?


Samozřejmě jste slyšeli už něco o karmě (v sanskrtu – spiknutí, činnost, ovoce činnosti) – doktrínu lidské reinkarnace. V Tibetu se věří, že duše se může reinkarnovat do lidského těla až 9krát.

Karma

Předpokládá se, že v každém novém životě je člověk pověřen některými karmickými zkouškami, do nichž jsou zapojeny různé sféry života: láska, zdraví, práce. Takové testy jsou kladeny na osobu v každé reinkarnaci, bez ohledu na to, jak se člověk choval v minulých životech.

Meva

Buddhisté věří, že charakteristickým rysem další lidské reinkarnace je Meva (v překladu – znaménko nebo mateřské znaménko). Meva vám ukáže, kolikrát jste se v tomto světě objevili, co na vás karma čeká a samozřejmě kolik životů jste opustili.

Určení Mevu je snadné – v tabulce naleznete svůj rok narození, abyste pro vás našli vhodný Mevu. Nyní můžete zjistit, jaké rysy, nemoci a sexuální závislosti jsou pro vás karmické.

Meva 1

Pokud se zastavíte v této fázi, budete pravděpodobně neklidní a pesimističtí. Možná, že z vnějšku to vypadá, že jste otevřená a přátelská osoba, ale uvnitř jste tvrdohlavé dítě. Ve většině případů se můžete snadno přizpůsobit situacím, ale zřídka se snaží něco změnit.

Problémy s alkoholem a drogami se mohou objevit po celý život. Dávejte pozor na ledviny, močový měchýř, dělohu, genitálie – to jsou bolestivé oblasti, takže je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Máte tendenci k výkyvům nálady a depresi. Jste nevyléčitelný romantik – samozřejmě ne pro vás, ale naléhavě potřebujete lásku.

 

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4