Máte rádi retro a rádi na něj vzpomínáte? Zavzpomínejte na staré byty. Toto byla zcela běžná koupelna každé domácnosti!


Velké retro jsou především domácnosti, protože v té všechno výrazně pokročilo. To je jasně vidět ve vzhledu koupelen a toalet. Zatímco dnes může každý mít cokoliv, v minulosti byla k dispozici pouze jedna věc.

Minulost je jiná než dnes

Porovnejte minulost se současností. Na trhu toho zrovna moc nebylo nabízeno. A co bylo, bylo buď poměrně drahé, nebo nebylo k dispozici. Rozhodně cizím slovem byl mobilní telefon, počítač, notebook nebo tablet. Takže věci, které jsou dnes docela běžné.

Mnoho lidí si dnes pamatuje tuto dobu. Některé vzpomínky jsou docela pozitivní, jiné jsou docela negativní. Je pravda, že některé výhody měly čas, ale mělo by být dodáno, že měl řadu negativ, které mohly zvítězit.

O tom nebudeme hádat. Socialismus je pryč a žijeme v naší době, v kapitalismu. Nicméně, toto není případ si pamatovat co bylo úplně běžné. Pokud si vzpomenete na čas, určitě potvrdíte, že znáte celou řadu věcí. Kdo si nepamatuje  tento čas, bude docela překvapený.

Šampon

Dnes je nabídka tak velká, že máte problém s výběrem toho správného. V minulosti to nebylo tak těžké. Mezi nejpoužívanější byl tento pár. Takže šampon bříza, a také šampon zelený.

 

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5