Přiznání onkologa, který bojuje s rakovinou: “Člověk by si měl stanovit cíle a dosáhnout jich, za každou cenu!”


“Když mi kolegové poprvé oznámili, že mám rakovinu, celým mým tělem proběhla vlna tepla – byl to šok. O pár minut později jsem přišel zpět k mým smyslem a přesně jsem věděl, co budu dál robiť.ˮ V březnu 2018 se 40-letý Andrej Pavlenko, onkolog z Petrohradu, dozvěděl, že má agresivní formu rakoviny žaludku ve třetím stádiu.

Rakovina

Andrej si vytvořil na internetu osobní blog, kde během uplynulých 7 měsíců poctivě a otevřeně ukazuje, jak žije pacient s rakovinou v Rusku.

Točí videa, sdílí fotografie o svém životě pacienta s rakovinou, který o ní ví doslova všechno.

Nemoc, vzpomínky, každodenní myšlenka se staly věcmi, které sdílí s širokou veřejností. Onkolog, který na vlastní kůži zažívá toto trápení a je přesvědčen, že informace jsou hlavní zbraní v boji proti rakovině.

Jeho kolegové jsou pravidelnými čtenáři blogu a pozorně sledují a věří, že se mu podaří zvítězit v tomto těžkém boji. Nastavení mysli a láska k životu dokáží způsobit nevídané zázraky!

Léčba

7 měsíců, 5 agresivních chemoterapií a nakonec operace – v polovině září mu vyoperovali celý žaludek. Zdá se, že Andrej si už celkem zvykl na to, že za ním neustále chodí člověk s kamerou a vůbec ho to netrápí.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5