Pomstila se milence svého manžela. Je tohle už moc nebo ne?


Pokud se ve vztahu najednou objeví nevěra, není vůbec nic příjemného řešit takový problém. tato žena tento problém vyřešila po svém. Co myslíte, přehnala to?

Ly byla ve třetím měsíci těhotenství, kdy začala svého muže podezírat ze zákeřné nevěry. proto se rozhodla svého manžela společně se svými čtyřmi kamarádkami pronásledovat do motelu v provincii Thai Nguyen v severovýchodním Vietnamu, kam odešel.

Když vtrhla do pokoje, kam její muž zašel, načapala svého manžela s cizí ženou, avšak namísto toho, aby si svůj hněv vylila na něm, natáhla si rukavice a za pomoci svých kamarádek manželově milence začala vkládat velmi pálivé chilli papričky přímo do intimních partií a dokonce s nimi potírali i oblast okolo.

Následně toto řízení zdokumentovali a zveřejnili na internetu, kde se jim však nedostalo pozitivní reakce, spíše naopak.

Lidé začali doslova zuřit a ptát se této ženy, proč to řešila zrovna tímto způsobem a proč se nezaměřila na svého nevěrného muže.

“Ženy umí odpouštět, ale nikdy nezapomenou. A teď to bude umět i ona. Najdou se lidé, kteří mě teď nenávidí, ale takový je prostě život, nemůžete se líbit úplně všem,” odpověděla jim Ly.

Jak to celé dopadlo se dozvíte na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2