Po 23 letech se hvězda Hříšného tance vrátila na taneční parket. Todle je její vystouepní!


Hříšný tanec je jeden z těch filmů, který znají téměř všichni. Nezapomenutelné taneční kreace Patricka Swayzeho a Jennifer Grey zůstanou navždy v paměti lidí a inspirují mnoha tanečníků.

Hříšný tanec

Scéna, ve které Patrick Swayze zvedne Jennifer Grey nad hlavu je jedna z nejznámějších filmových scén všech dob. A mnoho tanečníků se ji snaží ve svých vystoupeních napodobit.

Po premiéře filmu kariéra Patricka Swayzeho raketově odstartovala. Z dne na den se stal celebritou. Historie Jennifer byla úplně jiná. Již před filmovou premiérou byla obětí dopravní nehody. Za řidičem seděl její tehdejší přítel herec Matther Broderick.

V důsledku této nehody zemřely dvě ženy sedící v druhém vozidle. Grey utrpěla fyzickou i psychickou újmu. Velký pocit viny, který ji pronásledoval, její nedovolil těšit se z úspěchu, který film Hříšný tanec dosáhl. Grey později hrála jen v malém množství filmů.

V roce 2010 mohli diváci vidět vystoupení Jennifer Grey v americké verzi programu “Let ‘dance”. Nebude překvapením, že tato talentovaná kráska soutěž vyhrála.


Video na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2