Ochranný faktor v opalovacích krémem má za úkol chránit před spáleninami. Tento však popáleniny způsobuje, varuje tato matka!


Být na slunci může mít nejen příznivý vliv na naši psychiku nebo náladu, ale může být také spojen s příjemným opálením vaší pokožky. Ale tady jsou dvě věci. Ochrana před slunečním zářením může způsobit různé zdravotní komplikace, jako je rakovina kůže. Může také způsobit bolestivé popáleniny. Mohou být ve formě červené kůže, ale také puchýře. Proto je vhodné uvažovat o vhodné ochraně.

Správná ochrana před sluncem

Dnes trh nabízí širokou škálu různých krémů, stejně jako olejů, emulzí a sprejů. Rozlišují se nejen svou strukturou, ale také ochranným faktorem. Čím vyšší je koeficient ochrany, tím déle zůstává slunce bez významných následků.

Je třeba říci, že ochrana je nutná nejen pro dospělé, ale zejména pro děti a především pro ty malé. Bohužel ne všechny opalovací krémy mají stejnou kvalitu. Rebecca Cannon proto varuje, protože místo ochrany své dcery ji způsobila těžké a velmi bolestivé popáleniny.

Co se stalo najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5