Obrovský ŠOK pro celý svět!: Manželce prince zůstává jen pár měsíců života


Camilla Parker-Bowles (70) se opravdu hodně těšila, že se konečně stane královnou Anglie. Mezi veřejnost ale vyplula velmi zásadní informace. Jde o ženu prince Charlese (68), která nyní umírá. Lékaři královské rodiny ji dávají maximálně 8 měsíců života.

Camilla Parker-Bowles si léta dělala zálusk na královský trůn v Anglii. Teprve nyní, když to konečně vypadá, že se jí přání brzy splní měla sedmdesátiletou manželku prince Charlese zasáhnout opravdu velmi krutá zpráva.

Rakovina jater!

Takto podle zatím neověřených informací zněla závažná dignóza, kterou lékaři Camille stanovili. Vévodkyně má mít údajně rakovinu jater v pokročilém stádiu, a proto pokud nepodstoupí co nejdříve zásadní trasnplantaci, lékaři jí nedávají více než 8 měsíců života.tato zdrcující zpráva překvapila celý královský palác koncem září, když šla Camilla na běžnou prohlídku k lékaři.

Vévodkyně si stěžovala na kruté bolesti břicha, únavu a časté nevolnosti. Navíc velmi výrazně zhubla. Podle některých informací z paláce si však sama myslela, že to patří k jejím věku, nepřipouštěla ​​si, že je vážně nemocná.

 

Všechny informace a co se bude dít dále najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2