Nový zvrácený trend dráždí všechny ženy. Maminky si před porodem nanášejí tlusté vrstvy make-upu, aby vypadaly pěkně!


Porod je jedna z nejtěžších věcí v životě ženy. Kromě toho, že je velmi bolestivý a náročný, je obrovským štěstím pro každou ženu. Jak však roky plynou, tak se mění i doba a lidé v ní.

Nastávající matka

Kdysi byly budoucí maminky šťastné jen když mohli své dítě přinést na svět. Dnes se ženy před porodem více trápí o všechny věci kolem jako o samotný porod. Nejnovějším trendem je dokonalý make-up během porodu.

Pozor, není řeč o jednoduchém make-upu jako je voděodolná spirála a balzám na rty. Dnes si ženy dělají velmi výrazné a dokonce v některých případech až přehnané líčení jen proto, aby vypadaly na fotkách z porodnice co nejlépe.

Vědecký výzkum

Během jedné studie se výzkumníci ptali žen, proč se tak trápí o svůj zevnějšek před porodem.

31% z dotazovaných odpovědělo, že nechtějí na fotografiích z porodnice vypadat vyčerpaně a unaveně. Na fotce můžete vidět mladou blogerku Alexis, která dokonce natáčela make-up tutoriál těsně před porodem.

Samozřejmě, ne jen Alexis, ale i jiné ženy na sociálních sítích se prezentují takovými fotkami. Je na nich vidět, že nenechají na sobě nic, co by mohlo zničit jejich pověst “dokonalých” žen.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2