Neudržíte slzy: Bolestivé fakty o smrti Freddieho Mercuryho: Takto vypadaly jeho poslední hodiny


Freddie Mercury. Člověk, který nestihl říci poslední slovo, který měl v sobě tolik nevyřčenou a jehož chuť žít věčně byla tak silná, že do poslední chvíle věřil, že se stane zázrak. Nestal. Zemřel 24. listopadu v roce 1991. Měl 45 let.

Jeho okázalý efektivní zjev napodobovaly fanoušci po celém světě. Těsné džíny dokonale obepínající svalnaté tělo, bílý přilehlý nátělníky, každý vlas na svém místě a husté vousy byly v 80. letech výsada všech bonviván. Image lídra kapely Queen je dnes možná vtipná, ale vaše mámy vám potvrdí, že tehdy se to nosilo. Celek působil jako úchvatný oboupohlavní zjev hraničící s ženskou krásou, která byla tak přitažlivá!

Jak už to tak bývá, největší hvězdy odcházejí pokorně a v tichosti beroucí ohled na své nejbližší. Přál si, aby se vše skončilo tak rychle, jak je to jen možné. Jak uvádí Lesley – Ann Jonesová ve své knize  Bohémska rapsódia jedného života,  Freddie byl přesvědčen, že od chvíle, kdy zemře váš blízký, se musíte co nejdříve vrátit do běžného života.

 

Pokračování a VIDEO na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3