Nejlepší rozhodnutí v životě těchto žen. Přestaly si barvit své vlasy a nechaly vyniknout své šediny!


Poměrně nedávno jsme vám ukázali odvážné ženy, které si přestaly barvit své vlasy a dávaly svobodu šedivých vlasů. Dnes zde máme úspěšné pokračování těchto žen. Vzpomeňte si, jak jste zpanikařili, když jste ve vlasech objevili své první šedé vlasy. V minulosti byli šedí lidé symbolem hluboké moudrosti. Mnohé ženy dnes začínají barvit své vlasy tak brzy a pravidelně, že na hlavách ani neviděly ještě své krásné šedé vlasy.

Šedivé vlasy

Běžná žena tráví hodiny v kadeřnictví pro život. Vlasy jsou přetížené, ale šikovný kadeřník úspěšně vyhraje boj s odstíny šedé. Nemělo by to však být tak, že šediny jsou přirozené?

Proč bychom se měli cítit špatně s šedinami?

26letá Martha Truslow Smithová prostě věří, že Šedivá je součástí života. Vytvořila účet na Instagramu, kde jsou publikovány fotografie žen, které hodily barvení svých vlasů za hlavu a užívají si přírodní odstíny.

Co si myslíme, jsou krásné?

Měl by být každý dokonalý? A co je to dokonalost?

Podívejte se na odvážné ženy, které své vlasy nebarví, ale i přesto vypadají opravdu úžasně. Mohou vás inspirovat, vypadají naprosto dokonale. Čím více fotografií bylo přidáno, tím odvážnější ženy se začaly hlásit a podělily se o své příběhy. Tento test s dobrou zprávou byl velký úspěch, nemyslíte?

Další fotografie na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5
6