Místo oslavy narozenin ji otec znetvořil! Co otec udělal své 13ti leté dcerce?


Zásah otce

Jak je to často v případě rozvedených rodičů, jen zřídka souhlasí s tím, co je pro jejich dítě nejlepší, jinak se to netýká Kelsey, nebo spíše jejích vlasů. Podle Kelseyho jeho otec silně nesouhlasí s tím, jak ji její matka ostřihala a vzal všechno do vlastních rukou.

Se svou novou ženou spěchali do Kelsey se slovy „každá akce způsobila reakci“ a Kelseyiny krásné dlouhé vlasy byly ustřiženy. Nyní dívka odmítá opustit dům kvůli svému vzhledu a obecně je psychologicky velmi nemocná a bude pravděpodobně trpět následky tohoto chování až do konce svého života.

Reakce matky

Kelseyina matka, Christine, poslala fotku své dcery do sociální sítě a napsala svůj strašný příběh o svém bývalém manželovi. On a jeho manželka pracují jako hasiči a jsou v současné době pozastaveni bez práce. Celý případ se samozřejmě zabývá sociálním zabezpečením a vše bude vyšetřováno.

Závěr

Doufáme, že pachatelé budou jednoduše potrestáni a že Kelsey se brzy vrátí ke ztracené důvěře a stane se ještě silnější, než tomu bylo doposud.POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2