Máte rádi komedii S tebou mě baví svět? Podívejte se na herce po 34 letech. Poznali byste je?


Každý rok to spoustu lidí nevynechá v televizi. Komedie S tebou mě baví svět je jedno z nejlepších starších komedií u nás. Každý zná poustu hlášek, které doprovázely celý film.
Kdo z vás byl vaším oblíbeným hercem?

Už je to 34 let po natáčení tohoto skvělého večerního filmu, který nás zajisté čeká v televizích i letošní Vánoce. Podívejte se s námi na herce, jak vypadali dříve a jak nyní. Některé z nich byste určitě ani nepoznali, někteří jsou pořád stejní.

1. Matýsek (Lukáš Pelánek). Miminko, které prostě na hory jet muselo. Toto dítě si pamatuje každý. Herectvím se ale neživí, údajně dělá pošťáka

2. Dášenka (Zuzana Lisová). Herečka pouze na jeden film. Nikdy jí herectví netáhlo a nyní pracuje v nemocnici jako pečovatelka o nedonošené novorozence.

3. Pepíno (Cyril Křůpala) Jako malý kluk byl herec, nyní je to úspěšný marketingový ředitel a vystudoval mezinárodní obchod.

4. Bertík (Marek Dvořák). Jako jediný z dětí, které v tomto filmu hrály, chtěl herectví studovat a živit se s ním. Bohužel neobstál u zkoušek na FAMU. Nyní pracuje v telekomunikacích.

5. Míša (Václav Korda) Nyní bankovní pracovník, dříve malý Míša.