Matka Paula Walkera přichází po 6 letech od jeho smrti s šokujícím tajemstvím!


Paul Walker byl slavný herec – fanoušci ho zbožňovali za skvělý výkon, který dal a miloval. Bohužel, 30. listopadu 2013 Paul zemřel při dopravní nehodě.

Smrt Paula Walkera

Od tragédie uplynuly více než čtyři roky, ale stále se objevují nové podrobnosti o nehodě.

On jel pozdě na charitativní akci společně s Filipinosem, který přežil. Ten den Roger Rodas, bývalý jezdec, blízký přítel Paula a jeho finanční poradce, řídil Porsche Carrera GT.

Když se vrátili domů z místa incidentu, řidič se nedokázal vyrovnat s autem, které narazilo do konvoje. Po několika vteřinách ho plamen zachytil.

Paul a Roger zemřeli na místě. Podle bratra herce Paul jako dítě snil o tom, že se stane manažerem parku, chtěl žít klidný život s mírným platem daleko od městského spěchu.

Život Paula

Paul hrál ve filmu několik slavných rolí, ale také se snažil pomoci lidem postiženým přírodními katastrofami. Vytvořil nadaci Reach Out Worldwide Foundation. Matka herce stále přijímá dopisy lidí z nadace a Paul pomáhal.

Do konce tohoto roku se objeví dokument „Já jsem Paul Walker“, ve kterém budou sbírány různé detaily života herce. Nicméně, fanoušci stále nemohou uvěřit tomu, co se stalo, a někteří se dokonce diví, proč se to stalo tak velkému muži.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3