Matce psali, že má opravdu hnusné tělo. Její odpověď všechny posadila na zadek!


Strie rozhodně nepatří k těm nejoblíbenějším věcem na těhotenství. Bohužel ale k těhotenství patří a my se s nimi musíme umět vypořádat.

Poté, co se 23leté Doreen Chingové z Malajsie narodila čtverců, se mladá rodička rozhodla, že zveřejní své soukromé záběry, které ukazují, jaké následky měl porod pro její tělo.

Chtěla pomoci ženám v podobné situaci

Doreen doufala, že tyto snímky, které budou dokazovat, že se s těmito následky smířila, pomohou také ostatním ženám, které prochází podobným obdobím, aby se za svá těla nestyděli.

Kromě četné podpory však dostala i řada nenávistných reakcí, které ji popisovali jako “ošklivou” nebo “nechutnou”.

“Dostala jsem mnoho otázek od maminek, které se mě ptali, jak se zbavit vzniklých jizev … to je ale ta cena, kterou musíte zaplatit, i když máte peníze. Neexistuje způsob, jak se jich zbavit, a probouzíte se s nimi každý den znovu a znovu a znovu, “napsala Doreen.

“V té době mi bylo pouze jednadvacet a přemýšlela jsem, jak se budu vyrovnávat s tím, že mé břicho bude navždy vypadat takto. První, co jsem udělala, když mě přivezli z porodního sálu, bylo, že jsem se podívala na břicho a začala plakat. Byla jsem velmi vážně popraskaná a měla jsem poškozenou kožní tkáň, “líčí mladá matka.

Její snímky na sociálních sítích vyvolaly 23 000 reakcí a 12 000 sdílení, a kromě slov podpory se samozřejmě našly také všudypřítomní trollové.

“Viděla jsem, že mě hodně komentujících označovalo jako ošklivou a z toho je mi tak špatně, až se mi chce zvracet,” napsala Doreen v dalším, navazujícím příspěvku.

“Někteří muži tvrdili, že si za to všechno může žena sama, protože chce mít tolik dětí. Máte vůbec nějakou úctu k ženám z celého světa? Vaší matce? Vaší manželce? A ženě, která si může dovolit mít děti?”

Je jasné, že tato hrdá máma se nenechá zastrašit nějakými anonymními internetovými “hrdiny”.

Vzdáváme jí hold za mimořádnou odvahu a přejeme její rodině jen to nejlepší!

 

Pokračování příběhu najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5