Manželé měli tento svatební dar otevřít až při své první velké hádce. Učinili tak po krásných 9 letech. Obsah daru je rozplakal!


Manželé na své svatbě dostali velmi zajímavý dar. Měli ho otevřít až dojde na jejich první hádku. Ano došlo k menším nedorozuměním, ale k velké hádce. K té došlo až po dokonalých 9 letech. Co v daru našli?

Kathy a Brandon Gunovi do manželství vstoupili 1.9.2007.

Kathy a Brandon z Michiganu jsou manželé už dlouhých 9 let, ale až do května letošního roku, stále neotevřely jeden ze svých svatebních darů.

Dar dala novomanželům sestra Kathynej s pohlednicí, kde bylo napsáno, že ho nemají otevírat, dokud se poprvé nepohádají.

Kathy přidala na jednu ze svých sociálních sítí příspěvek s vysvětlením, proč dvojice čekala tak dlouho na otevření daru.

K bílé krabici od tety Alison byla přidána i pohlednice, na níž bylo napsáno: “Neotvírejte do první hádky.”

29. srpna byl Kathyn příspěvek zveřejněn na facebookové stránce – Love What Matters, kde získal více než 12 000 like-ů a 1 500 sdílení.

Nyní, když jsme měli za sebou už pár vážných hádek spojených s boucháním dveří, Kathy píše: “Měli jsme několik nedorozumění, ale vždy to bylo v pohodě … nikdy jsme dar neotevřeli.”

V květnu si vychutnávali skleničku vína u stolu a přemýšleli, co koupit novomanželům na svatbu v Kalamazoo, na kterou se chystali. Jeden, na který si Kathy vzpomněla byl nejlepší dárek od tety Alison, který byl stále neotevřený.

 

Pokračování příběhu najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4