Manželé drží na rukou svojich 6 dětí. A takhle vypadají o 30 let později


8. listopadu 1983 se manželům Waltonovcov život změnil natolik, že se o jejich příběhu se dozvěděl takřka a nebo doslova celý svět.
Právě v ten slavný den totiž Janet porodila 6 dětí a ty se stali díky tomu první šeterčata na světě, kteří přežili porod ve zdraví a pohodě.

Janet si pamatuje, že byl neobvykle teplý podzimní den a nejvíce se bála toho, že nestihne přijít do nemocnice. Auto, ve kterém to měli nasměrovány do porodnice totiž zůstalo viset v dopravní zácpě, kvůli vypadnutí koberci z kamionu.

Dnes, více než 30 let po porodu, jim dala jedna z dcer vytoužené vnouče. Když si ji novopečená babička vzala na ruce, nemohla uvěřit, že její vnučka váží 3,3 kg, což bylo považováno za normu. Když rodila Janet, každá z jejích dcer vážila jen něco více než 1 kg!

Je zábavné, že ještě předtím manželé přemýšleli o adopci dětí ze sirotčince. Janet nepomáhaly žádné přípravky ani léky, přestože jim lékaři řekli, že jsou oba kompletně zdraví.

Zpráva o těhotenství je tedy patřičně překvapila. Ať už to mělo dopadnout jakkoliv, neměli v úmyslu obrátit se svému osudu zády. Janet se rozhodla věnovat výlučně dětem a Graham si vzal dovolenou na celý rok, aby své manželce pomohl.

Prvních šest týdnů byly dívky na oddělení intenzivní péče pro novorozence. Pak si je rodiče mohli vzít domů, kde začal každodenní kolotoč.


 

Pokračování příběhu na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4