Má plnější tvary a manžela s dokonalým tělem. Když zveřejnila tuto fotografii, snesla se na ni vlna tvrdé kritiky!


Když se rozhodnete zveřejnit fotografie na Instagram, vždy byste měli být připraveni i na protichůdné komentáře. Lidé se totiž jaksi rádi rozdělují do dvou táborů. Dokáže je rozdělit dokonce i běžná fotografie manželského páru, který si užívá chvíle na pláži.

Rozdílný pár

Někteří jim budou přát, zatímco hejteri nebudou chápat, proč muž s vypracovanou postavou má u sebe ženu, která není modelkou. Jenna Kutcher, žena, jejíž postava se dostala pod mušku hejterov, nicméně napsala status, který má v sobě silné poselství.

Hejteri si vždy najdou důvod ke kritice.

V první řadě bychom si neměli brát jejich slova vážně. Vždyť všichni víme, že pokud by byl člověk spokojený sám se sebou, neplýtval by vzácnou energii na kritizování (virtuálního) okolí.

Za hejtermi se skrývají většinou lidé, kteří jsou nešťastní. Jenny Kutcher, manželky Drewa, “pana dokonalého,” se nejprve dotkla kritika. Na svém Instagram si totiž to dovolila zveřejnit fotografii z romantické dovolené na Havaji.

Jednou dva se však našel kritik, který jí položil netaktní otázku. “Jak se ti s tvou postavou podařilo ulovit takového muže?”

Někomu nešlo do hlavy, proč si Drew raději nevybral nějakou modelku. Jenny se však nedala a napsala nádherný status, ve kterém zdůraznila to, na čem skutečně záleží.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2