Lidé s krevní skupinou „0“ mají jednu věc společnou a je úžasnější, než jste si mohli myslet


Víte jakou máte krevní skupinu? Ta nás umí hodně ovlivnit. A to nejenom zdraví, ale i vitalitu a stravování. Dědíme je po rodičích. U nás je nejčastější skupina A, ale po celém světě je to právě 0. Můžeme mít A, B, 0, A Rh Faktor.

Lidé s krevní skupinou 0 mají významnou roli již od dávných dob až po přítomnost. Je to nejstarší krevní skupina a věří se, že její jedinečnost pochází od našich předků, kteří byli výbornými lovci, pozorovateli a měli rozvinutý imunitní systém, což jim pomohlo přežít v každém prostředí.

 

Lidé s krevní skupinou 0 disponují silnou energií a jsou schopni soustředit se dlouhou dobu, bývají dobrými vůdci, jsou produktivní a velice optimističtí. Japonci spojují tuto krevní skupinu s určitým druhem osobnosti. Často je popisují jako oddané, organizované a odpovědné.

Navzdory tomu všemu ale mají často nezdravé návyky nebo zvýšenou hladinu stresu. Kvůli špatným dietám, málo pohybu a cvičení jsou citlivějšími k nepříznivým účinkům metabolismu, což může mít za následek například obezitu. Pokud jsou pod stresem, snadno se stanou agresivními, hyperaktivní a výbušnými.

Pokud máte tuto krevní skupinu, přinášíme vám pár rad, které zlepší váš každodenní život a vaše zdraví.

 

Pokračování najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3