Koho zneužíval Michael Jackson? Slavný Kevin z filmu “Sám doma” konečně promluvil!


Zneužívání

A protože Michael Jackson byl často považován za pedofila, jehož láska k dětem byla více než přátelská, mnozí si mysleli, že Kevin z domova může mít pro zpěváka nějaký druh náklonnosti. Ale po letech a smrti Jacksona Culkin popírá, že by bylo něco, co by mezi nimi bylo nepřijatelné.

Koneckonců, nikdo se nikdy nepostavil k posmrtnému Jacksonovi, že mezi ním a jeho přáteli z dětství existuje něco jiného, ​​co by mohlo být považováno za zločin.

Co říká Kevin?

„Michael mě kontaktoval, protože díky filmu Sám doma jsem se v podstatě stal hvězdou každý den a mnoho lidí se ke mně chovalo jako k dospělým. Věděl přesně, co jsem cítil. Rozuměl mi. Bylo to přátelství v nejjednodušší a nejčistší formě, “říká Culkin v rozhovoru pro Inside Of You.

„Žádný z mých spolužáků nemohl pochopit, jaké to je žít váš život. Michael prošel totéž. A chtěl, abych se necítil osamělý, jako jsem býval. Vím, že pro všechny z nás bylo naše přátelství „divné“, ale v té chvíli jsem se cítil v tomhle přirozeně a normálně, “říká hvězdné dítě, které po svém třetím filmu vyšlo ze světa kinematografie.POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2