Jennifer Lopez přísahá na tukožroutský trik: Před každým jídlem snězte todle a zhubnete 2,5 kg za týden!


Jennifer Lopez přísahá na tukožroutský trik. Před každým jídlem snězte toto a zhubnete 2,5 kg za týden. Zkuste každý den sníst tento zázrak a uvidíte, jak se kila začnou ztrácet…

Tento trik si pochvaluje už velmi mnoho žen právě díky slavné zpěvačce, která si celou svou kariéru udržuje krásnou postavu. Jak si pomáhá?

Šťavnaté jablka nejen skvěle chutnají a jsou zdravé, ale také vám pomohou s kily navíc. Vždyť vyzkoušejte!

4-násobný účinek

1 Spalují kalorie

Jablka dodávají tělu množství vody (až 85%) a balastních látek. Obě musí být přepraveny přes žaludek i střeva, a to dává tělu zabrat. Spotřebuje tak více energie, než mu jablko dodalo.

Vědci zjistili, že 1 jablíčko, které má 70 kcal, znamená pro tělo mínus 200 kcal. A to je už opravdu něco. Dokonce je vědecky potvrzeno, že lidé, kteří často a rádi jedí jablka, váží méně než ti, co tak nečiní.

2 Zaženou hlad

Balastní látky z jablek v žaludku nabobtnají, a tak zaberou i více místa. Díky tomu se začne do mozku vysílat signál sytosti a produkuje se méně hormonů hladu. Apetit se zřetelně sníží.

3 Více svalů, méně tuků

Skvělou látku, která pomáhá na cestě za vysněnou postavou, našli američtí výzkumníci ve voskové vnější vrstvě slupky jablka. Ve vodě nerozpustná kyselina ursolová udržuje svalovou hmotu a pomáhá při budování té nové. Díky tomu se více tuků a cukrů přeměňuje na energii a neusazuje se v těle.

 

Další výhody této metody najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4