Jaké jsou praktiky našich lékařů? Umírající žena promluvila. Její příšpěvek sdílí tisíce lidí!


Někdy se můžete ocitnout v situaci, kdy cítíte, že je to skutečné zoufalí, ale to rozhodně není tak špatné, jako když se lidé dozvědí o zákeřné nemoci, která jim umožňuje užívat si života jen několik dní a proto si musí přiznat, že budou brzy pryč.

Vážné onemocnění

Je to tak nepředstavitelná situace pro mnoho lidí, dokonce i v životě mladé Slovenky, jjížehož lékaři ji sdělili skutečně velmi krutou zprávu a že má jen pár dní na svůj zbytek života.

Žena se rozhodla hovořit o praxi lékařů na Slovensku. Její šokující slova překvapila mnoho lidí a rozhodli se je sdílet. Pokud s nimi souhlasíte, neváhejte a podělte se o tento článek, aby si ho mohli přečíst co nejvíce lidí.

Příběh nemocné ženy

Žena zveřejnila svůj příběh ve skupině „Nekrmte nás odpadem“ na Facebooku, která se snaží vzdělávat o problematických oblastech veřejného zdraví na Slovensku.

Diagnóza mladé ženy ji přinutila pobýt ​​na onkologickém oddělení, kde prožila spoustu frustrací a zklamání ze strany lékařů. Podle ní ji o život připraví lékaři a ne zákeřná nemoc.

Žena také říká, že bychom si měli vážit našeho života a okamžitě, když je v našem zdraví jen malý problém, měli bychom hledat kvalitního lékaře, ale ne na Slovensku, ale rozhodně raději v zahraničí. Její názor byl pobouřen mnoha lidmi, kteří mají dobré zkušenosti se slovenskými lékaři. Přečtěte si tento příspěvek a nezapomeňte nám sdělit svůj názor na tuto problematiku.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3