Jaká jsou zcela první slova prince Harryho po porodu jeho manželky Meghan? Dojatý je celý svět


Tento týden celý svět prožívá velmi šťastné dny společně s královskou rodinou. Princ Harry je novopečeným otcem. Jeho první slova, která řekl veřejnosti po oznámení narození královského potomka všechny dojaly. Vévodkyně Kate a princ Harry jsou velmi šťastní novopoečení rodiče.

Královský potomek

Vévodkyně Kate konečně porodila. Je to chlapec!

Slova prince Harryho

” Jsem velmi šťastný, že mohu konečně oznámit, že má manželka Meghan porodila chlapečka” řekl na úvod usměvavý tatínek Harry.

“Chlapec se narodil ráno a je zcela zdravý a čilý. Jemu i jeho matce se nadále daří dobře. Porod byl dokonalý zážítek mého života. Nikdy předtím jsem si to nedokázal představit. Já i má manželka jsme velmi nadšení a šťastní. Moc děkujeme za podporu a lásku všech kolem nás.” řekl princ.

Prince take prozradil, že jejich miminko má v křestním listku prázdnou kolonku “jméno”. Nadále slíbil, že tvář jeho syna brzy ukáží veřejnosti.

“Neustále polemizujeme nad jmény, ale chlapeček si dal na čas, takže jsme na výběr měli více času. Je plánováno, že během následujících dvou dnů se sejdeme s veřejností, abychom se s vámi o vše podělili. Každý bude moci vidět naše miminko.”

Za rodičkou Meghan se hrne nyní celá rodina, aby ji poblahopřála a uviděli malého královského potomka.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3