Fanoušci Karla Gotta jsou zdrceni při pohledu na zlatého slavíka. Co se děje?


Na jedné straně špatné zdraví na straně druhé povinnosti vůči rodině a fanouškům. Karel Gott nebyl v poslední době snadný, ale nyní jsou lékaři s tím také nespokojeni …

Karel Gott

I když lékaři doporučili známého zpěváka, který měl před třemi lety rakovinu lymfatické uzliny, Karel Gott se etabloval jako rebel a neřídil se doporučeními lékařů, jak by měl. A samozřejmě, že si vybírá svou daň.

Karel Gott byl vždy velmi zodpovědným umělcem a oceňuje milost fanoušků. Ačkoliv má časté zdravotní problémy v důsledku oslabené imunity, chce získat své smluvní povinnosti, například pokud může.

A přesto, že se musí zachránit, stále vystupuje, i když s malým počtem diváků, kteří oceňují jeho zpěv. A obecně, ona se snaží nezanedbávat její rodinu a dvě mladé dcery, kteří si chtějí vychutnat svého otce.

Zdravotní stav

Lékaři Gottovi nedoporučovali, aby byl během tohoto období vystaven chladnému počasí, které je pro něj škodlivé a způsobuje problémy s dýcháním. Řekli mu, aby si odpočinul někde v blízkosti moře, i když v letadle mohou být zdravotní problémy.

Karel Gott však neposlouchal rady lékařů a trávil čas se svou rodinou na horách a pak na dachách. Zimní počasí bylo ve špatném stavu a zpěvák byl v nemocnici a ne na moři, kde zůstal 5 dní.

 

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2