Do nebe oblíbený český herec. Zastavilo se mu srdce, potvrdil režisér filmu, ve kterém hrál


Po velmi dlouhé nemoci nás opustil známý a oblíbený herec české filmové scény. herce zužovalo špatné zdraví a poslední měsíce byl neustále připojen na kyslíkový přístroj.

Herec, který se proslavil díky roli matky představené z komediální série Zdeňka Trošku Kameňák, je nyní po smrti. Herec zemřel ráno v mělnické nemocnici, kam byl převezen před několika dny kvůli problémům s dýcháním.

Jeho úmrtí potvrdil sám Zdeněk Troška!

Poslední měsíce života strávil herec v léčebně pro dlouhodobě nemocné v Kralupech nad Vltavou, kde se jeho zdravotní stav výrazně zhoršil. I proto byl převezen do mělnické nemocnice, kde dnes ráno vydechl bohužel již naposledy.

“Zemřel na zástavu srdce. Dneska ráno jsem se to dozvěděl. V LDN v Kralupech byl napojen na nějaké zařízení, které mu dodávalo kyslík, ale něco se stalo a musel být převezen do nemocnice v Mělníku. Tam umřel,” řekl Expresu Troška.

Ten s oblíbeným hercem nejspíš mluvil jako poslední. “Ještě včera jsme spolu mluvili a působil, že je mu celkem dobře. Naposledy jsem ho navštívil před 14 dny. Dneska jsem se měl jít dokonce podívat do jednoho zařízení v Krči, kam bychom ho případně nechali převézt, aby byl k nám blíž,” prozradil slavný režisér, který se s hercem seznámil díky své kamarádce Heleně Růžičkové.

“Byl to veselá kopa jako Helenka. Když ti dva byli spolu, tak bylo o zábavu postaráno. Bylo to sluníčko. Miloval lidi a humor. Všichni ho měli moc rádi. Taková Helenka Růžičková v kalhotách. Poslední dobou si ale stěžoval na samotu,” uzavřel vzpomínku na kamaráda režisér Troška.

 

Jméno herce najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3