Den narození o tobě prozradí šokující pravdu: Budeš opravdu překvapený!


Náě datum narození nás opravdu velmi ovlivňuje během celého života. Díky datumu narození můžeme zjsitit jaké máme silné a slabé stránky, které sice úplně nezměníme, ale určitě je dokážeme ovlivnit. Zkontrolujte, zda vaše povaha odpovídá datu narození.

Den vašeho narození o vás prozradí šokující pravdu

1 – Svoboda

Velmi samostatná bytost, ale část životních skutečností si nechává pro sebe a pečlivě jejich ukrývá před světem. Rozhoduje zásadně vždy sama za sebe, ale umí být také pořádně žárlivá a panovačná.

2 – Věrnost

Citlivý, laskavý člověk se silnou intuicí, který myslí vždy na ostatních spíše než na sebe. Jeho spokojenost je závislá na druhých. Nerozhodnost a zranitelnost mohou vést v extrémních případech až k fyzické nevolnosti.

3 – Výmluvnost

Hlava vám pracuje na plné obrátky, originální nápady s dávkou humoru sype přímo z rukávu. Potřebujete komunikovat a pohybovat se neustále mezi lidmi. Dokážete mimořádně přesně zhodnotit každou situaci, avšak pokud neventilují přebytečnou energii, hrozí nervozita.

4 – Stabilita

Vždy nohama pevně na zemi, velmi praktická, rozumná a spolehlivá osoba. Ve vztahu vždy vášnivá, Tolerantní a ze zásady věrná. Pokud byla tato osoba vychována panovačným rodičům může chybět sebejistota nebo naopak může mít hrubé, útočné chování.

5 – Otevřenost

Pokud jste se narodili pátého, pravděpodobně milujete změnu, pokrok a hledáte vždy skutečnou pravdu. Energie a odvaha vám zaručeně nechybí, ale ze srdce nesnášíte, když vám někdo říká co a jak máte dělat. Pokud nemáte svůj den bydlíte náladoví.

 

Další datumy najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5