Co vidíte na obrázku jako první? Tento optický klam o Vás odhalí něco, co jste nevěděli možná ani nevěděli!


To jak vidíme a vnímáme určité věci je u každého z nás značně rozdílné. Občas nám mohou i naše smysly lhát.

Při pohledu na různé optické klamy vidíme očima věci, které naše podvědomí upoutají více a to rozhodně není bez příčiny. Naše podvědomí je silný soupeř, proto bychom ho nikdy neměli podceňovat. Podívejte, co o vás vypovídá tento krátký test na základě toho, co vás na obrázku upoutá jako první.

Optický klam nikdy nelže

 

Tento test je zastoupen abstraktním obrazem, který může být vykládán mnohými způsoby. Avšak pomůže vám objevit určité psychologické rysy, které samy o sobě vědět zatím nemusíte, protože je normálně nevnímáte. Podívejte se na následující obrázek. Jaká jsou první dvě zvířata, která vidíte?

Medvěd

 

Jste přirozený vůdce. Když vás někdo poprvé potká, ihned zjistí, že se tak snadno nevzdáte a máte vrozený instinkt vyhrávat. Nedáte se snadno oklamat, jste obdivuhodná osobnost, která nemusí sedět všem. Mnozí vám váš charakter závidí, ale bojí se to dát najevo. Dejte si ale pozor na upřímnost ve svém okolí.

Pes

Někdo by si mohl myslet, že máte slabou vůli. Skutečnost je však taková, že jste pouze jemný ke každému ve svém okolí. Nedáváte najevo svou sílu, naopak upřednostňujete věrnost a otevřenost. Máte spoustu přátel a právě díky své laskavosti jste pro mnohé oporou a všechny kolem sebe nevědomky podporujete. A to je víc, než jen silná slova prezentovaná navenek.

 

Optický klam najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3