Co vás čeká v budoucnosti? Stačí si vybrat jedno zvíře na obrázku a zjistit to!


Dálný východ je Pravá studna moudrosti. Víme, že odtud pochází matematika, šachy nebo i papír a takový seznam může pokračovat dál a dál. Buddhismus přišel také z tohoto světa – filozofická doktrína, která pomáhá harmonii a míru.

Co vás čeká v budoucnu?

Dnes jsme se rozhodli pro vás připravit neobvyklý horoskop, který vychází z neobvyklého tvaru karet Tarot Osho Zen. Jediné, co musíte udělat, je vybrat dvě zvířata na obrázku, když jim projevíte největší sympatie, a toto zjevení vám řekne, co od tohoto roku očekávat.

Kočka – Naivita

V práci se budete cítit monotónní a dokonce nudní. Někdy budete chtít, aby všichni kašli a odcházeli, ale trpělivost a klid bude vaší spásou. Jakmile se vyrovnáte se všemi nepříznivými životy, všechno bude snazší. V lásce se očekávají bouře a někdy hrom a blesky.

Začnete zažívat pocity odporu a osamělosti, ale musíte být vytrvalí a přemýšlet pozitivně. Nejlepší je zastavit, pečlivě přemýšlet o všem a neuchýlit se k rychlým závěrům.

Kůň – Bloudění

Jak víte, koně získávají větší radost ze samotného pracovního procesu jako konečný výsledek. Hlavní je pochopit, že práce bude přínosná. Bude také důležité, abyste ve své práci dosáhli harmonie.

Než začnete vážný vztah nebo se přesunete na novou úroveň ve stávající úrovni, musíte se rozhodnout, jak je uvidíte v budoucnu. Diskutujte o tom se svým partnerem a sbírejte plány.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3