Čemu musí čelit Karel Gott? Co se stalo a jak se s tím vyrovnává? Toto mu nikdo nepřál!


Zdá se, že největší zpěvák, který se narodil v naší malé republice, se musí vypořádat s další velkou ránou v jeho životě. Nedávno byl Karel Gott velmi blízko smrti. Před třemi lety lékaři mu diagnostikovali rakovinu lymfatické uzliny. Všichni lidé stáli za ním v době léčby, i když sám se již rozloučil se životem.

Karel Gott

Podařilo se mu však vyhrát po tvrdém boji s pomocí své ženy, dcer a fanoušků. Na rozdíl od všech jeho předpokladů se mu dokonce podařilo vrátit se ke svým oblíbeným scénám, kde mnoho let radoval všem kolem sebe.

Těžký boj proti rakovině však začal znovu vybírat daně a Gott rozhodně není v nejlepší formě.

Léčba

Během jeho zákeřné léčby rakoviny zpěvák neustále komunikoval se svými fanoušky prostřednictvím sociálních sítí. Dokonce ukázal veřejnosti své fotografie z tohoto těžkého období.

Nad nimi bylo jen málo očí, protože ti, kdo si vzpomněli na Karla od doby, kdy byl úplně zdravý, nemohli ten rozdíl pochopit. Ihned poté, co celá republika nadšeně přivítala skutečnost, že Gott dokázal tuto nemoc porazit, dokonce i někteří z předních českých médií uvedli, že koncert a zpěv pro něj skončili.

Ale Karel Gott je všude bojovník, takže skeptický názor novinářů příliš nebral. Zaklepal na všechny pochybovače, když se vrátil na pódium v ​​plné slávě a znovu dal radost všem přítomným v plné síle.

Kromě návratu k mikrofonu, on také editoval roli “Když draka bolí hlava”, kde jeho milované dcery Charlotte a Nellie se objevily. Příběh byl díky své přítomnosti v publiku docela úspěšný, i když z pohledu celku nebyl žádný zázrak.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3