Čech zemřel v Egyptě po brutálním napadení žralokem. Přilákal ho mrtvý dobytek vyhozený v moři!


V hotelovém letovisku Marsá Alam napadl žralok Čecha přímo před zraky jeho rodiny! brutální napadení nepřežil.

Čecha v oblíbeném letovisku Marsá Alam u Rudého moře napadl žralok. Muž byl na dovolené se svou rodinou. Informaci Seznamu potvrdila mluvčí Ministerstva zahraničních věcí Michaela Lagronová.

Dodala, že záležitost vyšetřuje egyptská policie a řeší se převoz mrtvého i jeho rodiny do České republiky. Dále uvedla, že rodina cestovala s kanceláří Exim Tours, která spolu s asistenční službou přeobjednala rodině letenky na dřívější termín.

K napadení muže došlo při šnorchlování v hlubší vodě. Mluvčí Exim Tours Stanislav Zíma řekl, že egyptská policie s kanceláří maximálně spolupracovala.

Dále uvedl, že v okolí nehody se pohybovala loď převážející dobytek, jejíž posádka měla údajně vyhazovat uhynulé kusy přes palubu, co paryby přilákalo. Policie loď následně doprovodila do přístavu v Safaze, kde bude probíhat další vyšetřování. Zatím není známo, jaký typ žraloka muže napadl.

Letos v březnu zemřel v nemocnici v letovisku Hurghada Čech na selhání srdce. Loni byla také v Hurghadě pobodání česká turistka, která později zemřela. Vyšetřování její smrti stále není uzavřeno.

Pokračování a FOTKY z místa na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4