Bývalý hokejový brankář českého týmu se oběsil! Je to šok pro jeho rodinu i fanoušky


Celý hokejový vesmír prožívá těžké dny. Hokejový brankář českého týmu si sáhl na život a před několika dny ho sám ve svém bytě ukončil. Během dopoledne přišlo na polii oznámení, o mrtvém muži.

Co se stalo?

“Kolem poledne přišlo na policii podezřelé oznámení a ve 12:45 se policie vydala na místo oznámení na Pardubicku. Údajně mělo jít o mrtvého muže. Dle ohledání místa činu, nezavinil smrt tohoto muže nikdo cizí” vyjádřila se policie.

Podle neoficiálníhc informací šlo o bydliště tohoto muže.

Smrt hokejisty

Jedná se o rodáka z Brna, který se během své kariéry objevil v Pražské Slávii, Plzni nebo Pardubicicíh. Během své hráčské kariéry se dostal také do zahraničí jako je Německo, Švédsko s Rusko.

Za národní český tým si zapsal 41 startů. S národním týmem získal zlatou medaili 2005, kde perfektně kryl záda hráčům jako je Tomáš Vokoun nebo Milan Hnilička.

Dokázal získat dva tituly v extralize. Poslední roky byl trenérem nových hoekjových nadějí v Pardubicích, kde trénoval brankáře.

V nejposlednější době bylo ale jeho jméno lidem připomenuto nepříjemným incidentem během ledna, kdy ho policie zastavila ve vozidle. Hokejová legenda tenkrát nadýchala 1.8 promile.

 

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3